Obchodní podmínky

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na eshopu www.stromkyonline.cz. V této sekci Vám podrobně popíšeme naše obchodní podmínky ohledně registrace, způsobech platby a doručení, reklamace, ochraně osobních údajů a zrušení objednávky.


Všeobecná ustanovení

Provozovatel

Provozovatelem internetového obchodu je obchodní společnost:
Zafido s.r.o.
IČO: 01548204
DIČ: CZ01548204

Tel: 723 629 675

E-mail: info@zafido.cz

Adresa provozovny:

Kutnohorská 429/2

Praha 10 – Štěrboholy

109 00

Bankovní spojení

Pro zákazníky z ČR platba v Kč na účet:
Bankovní spojení pro platby v CZK: 107-4897230297/0100 vedený u Komerční banky.
Variabilní symbol napište číslo objednávky


Platební metody

Dobírka – za objednávku platíte až při jejím převzetí, platí pro dopravu prostřednictvím přepravní služby.

Bankovní převod v ČR – částku pošlete na číslo účtu 107-4897230297/0100, jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, kterou obdržíte na Váš e-mail (zboží expedujeme po připsání peněz na náš účet)

V hotovosti – při osobním převzetí či dodání Dodavatelem či Smluvním partnerem Dodavatele.

Ceny všech vánočních stromečků jsou uvedeny s 15% DPH. Cena ostatních produktů a dopravy je uvedena s 21% DPH.


Možnosti dopravy

Možnosti dopravy a platby

Našim zákazníkům se snažíme vyjít vstříc, a proto nabízíme nejpohodlnější způsoby přepravy. Zboží se snažíme expedovat v nejkratší možné době. 

Další možností je vyzvednutí zboží přímo u nás:

Kutnohorská 429/2  v Praze 10 – Dolní Měcholupy – IHNED

U Makra 102  v Praze – Čestlice – DO 48 HOD

Praha Vršovice, Moskevská 77/4  - DO 48 HOD

Retail park Štěrboholy, v Praze 10 – Dolní Měcholupy – IHNED

Dopravy:

Doprava u stromků: 199,-Kč s 21%DPH 

Doprava u objednávky nad 3.000,- je ZDARMA.

Osobní odběr

osobní převzetí veškerých produktů je možné zdarma na adrese Zafido centrum, Kutnohorská 429/2 | Zahradnictví U Makra, U Makra 102 | Prodejna Vršovice, Moskevská 77/4 | Retail park Štěrboholy, Praha 10. Po předchozí domluvě s Dodavatelem na telefonním čísle: 723 629 675 nebo prostřednictvím emailu info@stromkyonline.cz. Osobní převzetí je ZDARMA.


Odstoupení od smlouvy

Každý zákazník má běžně možnost v souladu se zákonem č. 40/1964 Sb., ve znění pozdějších předpisů bez udání důvodu ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží vrátit zpět celou zásilku nebo její část.

Vrácené zboží musí být nepoškozené, kompletní včetně veškerého příslušenství, bez známek používání nebo opotřebení, musí být v původním obalu a schopné k zařazení pro další prodej.

Uzavírá-li Zákazník s Dodavatelem smlouvu jako spotřebitel, má podle § 53 odst. 7. Zákona č. 40/1964, Občanského zákoníku právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu, a to bez jakékoliv sankce. Toto ustanovení se nevztahuje na dodávku zboží upraveného podle přání Zákazníka, jakož i na zboží podléhající rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání, jakož i na další výjimky uvedené v § 53 odst. 8. Občanského zákoníku. Trvanlivost řezaných vánočních stromků je do 24.12. 2022, proto musí být zboží dodavateli vráceno maximálně do 22.12. 2022. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Chce-li Zákazník v souladu s předešlým ustanovením odstoupit od smlouvy, je třeba to ve stanovené lhůtě sdělit Dodavateli písemně nebo e-mailem na výše uvedenou adresu a spolu s tím zaslat zboží zpět na adresu Dodavatele. Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, nepoškozené a zabalené v původním obalu. V opačném případě není vrácení zboží možné. Po obdržení řádně vráceného zboží Dodavatel zkontaktuje Zákazníka ohledně vrácení zaplacené kupní ceny. Odstoupením od smlouvy zůstává nedotčena povinnost Zákazníka hradit náklady na dopravu.


Reklamační řád a záruka

Zákazník má povinnost zkontrolovat zásilku při převzetí. V případě, že je zásilka z části či úplně poškozena dopravou, doporučujeme zásilku nepřebírat a sepsat s dopravcem protokol o poškození zásilky.

Záruční podmínky zboží jsou stanoveny příslušnými výrobci. V případě výskytu vady v rámci záruční lhůty je nutno reklamovat zboží bez zbytečného odkladu. Součástí reklamace musí být kopie dokladu o nákupu zboží a vyplněný reklamační protokol.

Reklamované zboží zasílejte na adresu:

Zafido s.r.o.

Přemysl Opletal

Kutnohorská 429/2

109 00 Praha 10


Ochrana osobních údajů

Při nakládání s Vašimi osobními údaji se řídíme zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Údaje, které nám o sobě sdělíte, držíme v maximálním bezpečí a poskytujeme je pouze za účelem platební transakce a bezpečné expedice Vaší objednávky.


Zrušení objednávky ze strany provozovatele

Provozovatel má právo měnit uvedené ceny dle libosti a to bez předchozího upozornění. Dále má provozovatel právo zrušit objednávku v následujících případech:

• objednané zboží se již nevyrábí
• objednané zboží není k dostání
• s dodavatelem byla přerušena spolupráce
• dodavatel výrazným způsobem změnil cenu zboží
• kupující nepřevzal zásilku
• kupující nezaplatil kupní cenu

 

Společná ustanovení

Veškeré loga, obrázky, fotky, popisky, texty atd. jsou duševním vlastnictvím Dodavatele a nikdo jich nesmí užít v rozporu s příslušnými zákonnými předpisy o ochraně duševního a průmyslového vlastnictví.
Zákazník souhlasem s těmito Obchodními podmínkami uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů Dodavatelem, který je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasí se zpracováním Zákazníkem uvedených osobních údajů pro marketingové účely Dodavatele, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas je udělován dobrovolně na dobu 10-ti let, avšak může být kdykoli ze strany Zákazníka písemně odvolán na adrese Dodavatele. Zákazník souhlasem s Obchodními podmínkami potvrzuje, že byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Dodavatelem, zejména na to, že má práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese správce odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd., i o právu obrátit se v případě domnělého porušení svých práv na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Záruka za zboží se řídí příslušnými právními předpisy.

Zákazník je povinen do objednávky uvést pravdivé údaje. V opačném případě odpovídá Dodavateli za škodu.

Tyto Obchodní podmínky nabývají účinnosti dnem 1.1.2021